Двокреветна плус соба

Преглед

Ресторани и кафулиња во близина
 • Кафе/ бар Лукоил                       (0 km)
 • Ресторан Јавор Џоко         (0.2 km)
 • Restaurant  Gostilnica Jug      (0.2 km)
 • Кафе/ бар Lunch Bar Ti Amo   (2 km)
 • Ресторант Боко                        (3 km)
 • Кафе/ бар De Facto                    (3 km)
 Природни убавини
 • Река  Вардар           (0 km)
 • Езеро  Дојран   (30 km)
 Најблиски аеродроми
 • Солунски Аеродром (81.5 km)

 

Услуги

 • Паркинг (Бесплатно)
 • Паркинг место со EV полнач (Бесплатно)
 • Интернет (Бесплатно)
 • Кабелска телевизија (Бесплатно)
Од: 43.00  / Вечер
3 Возрасни 1 Деца
30m2
Чајник
Крпи
Влечки
Фен за коса
Toilet paper
Бања
Гардеробер или плакар
Маса
Приклучок во близина на креветот
Средство за дезинфекција
Пегла за алишта
Машина за сушење
Греење
Клима уред
Телевизор со рамен екран
Звучна изолација
Лифт
Достапно за инвалидкси лица
Детектор за јаглерод моноксид

Календар

 • Достапно
 • Резервирано

ФОРМА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА

Други соби

Прикажи на мапа
Е-пошта: [email protected]

Отворено: 24/7/365

mk_MKМакедонски јазик