MK | EN

За нас

Доколку сте на пат да го посетите Југо-источниот дел на Македонија, или патувате за Грција за вашиот годишен летен одмор Jordan Luxury апартманите се перфектно место за одмор за вас.

Jordan Luxury апартманите се лоцирани на главниот афтопат E75 кој ја поврзува Република Северна Македонија со Република Грција. На само 5km оддалеченост од граничниот премин со Грција, лоциран непосредно до бензинската станица на Лукоил, со голем паркинг простор наменет за возила, камиони и автобуси.

Секоја соба располага со сопствен ТВ, бања со туш, клима уред, WiFi, маса и брачен кревет, ормар, апарат за кафе, фен и се останато што ви е потребно за комфор и пријатен одмор.

Совршено место за одмор за вас, вашето семејство и пријателите, додека патувате до вашата следна локација.

Play Video
Прикажи на мапа
Е-пошта: [email protected]

Отворено: 24/7/365

mk_MKМакедонски јазик